Hlavní menu
Projekty a Partnerství Liberecký kraj
Inzerce
Nejsou žádné inzeráty.
Vyhledat text
Najdete nás i na Facebooku
najdete nás i na facebooku
Fotogalerie
Výstup na Ještěd - 7
Výstup na Ještěd
zobrazení: 108
známka: 0
 


Poèet zobrazených èlánkù: 15 (z celkem 109 nalezených)

Akce členů

Víkend s Bohem

28.3.2015 17 - 21 hod. - přednáška  + divadlo - Lidové sady, Klub prosperity a tvořivosti.
Plakát

Informaèní e-mailVytisknout text

Akce členů

Fotosoutěž Zaostřeno na Jizerky - 5. ročník vyhlášen

JizerkyNadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor vyhlásila již tradiční 5. ročník fotosoutěže „Zaostřeno na Jizerky“. Jejím cílem je zachytit krásu Jizerských hor očima jejich návštěvníků. Do soutěže se může přihlásit každý, kdo zašle maximálně 4 fotografie Jizerských hor jak elektronicky, tak i poštou, nejpozději však do 5. června 2015. Z pořízených snímků bude sestavena putovní výstava, která vypukne ihned po slavnostní vernisáži, kam budou srdečně pozváni jak účastníci soutěže, tak i širší veřejnost.

Z vystavených fotografií bude vybráno nejlepších 13 záběrů, které budou nést čestné místo v kalendáři „Zaostřeno na Jizerky 2016“. Výtěžek z kalendáře bude použit na výsadbu původních druhů dřevin právě v oblasti Jizerských hor. Tím nadace pomůže nejenom představit Jizerské hory v jejich jedinečné kráse, ale zároveň bude podpořena jejich obnova a dlouhodobě udržitelný stav. „Jsme nadšeni, že se nám každý rok sejde ve fotosoutěži velké množství snímků. Lidé posílají desítky krásných fotografií a soutěž se těší stále větší oblibě. Hlavně to je nám motivací pro další ročníky“, řekl Ondřej Petrovský, ředitel Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor.

Fotografie po uzávěrce vyhodnocuje odborná porota, ve které zasedá například fotograf Břetislav Jansa, Zdeněk Patzelt, předseda správní rady nadace František Pelc, ředitel regionálního pracoviště AOPK ČR Jiří Hušek, autor řady knih Roman Karpaš a další. Současně bude prostřednictvím internetových stránek probíhat v průběhu letních prázdnin hlasování veřejnosti. Fotografie s nejvyšším počtem hlasů se zařadí mezi vystavené. Další informace je možné nalézt na internetových stránkách nadace www.jizerky.ecn.cz

Soutěžící se také mohou těšit na vyhlašování vítězných fotografií, předávání hodnotných cen a zbrusu nových kalendářů, který obdrží každý přihlášený soutěžící jako poděkování za účast. „Věřím, že i letošní ročník bude minimálně stejně úspěšný jako předchozí, že se sejde spousta krásných fotografií a nám se podaří naplnit i hlavní myšlenku pomoci Jizerským horám. I díky minulým ročníkům se podařilo vysázet již přes 80 tisíc sazenic původních druhů dřevin, převážně buků, dubů a jedlí“, uzavřel Petrovský.

Více informací: Ondřej Petrovský, ředitel Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor, tel.: 605701503, e-mail: jizerky@ecn.cz, www.jizerky.ecn.cz

Informaèní e-mailVytisknout text

Akce členů

Waldorfské děti kreslí

Prosinec 2014 -  Výstava ZWŠ v Krajské knihovně - 4. patro na galerii.
Foto1    Foto2    Foto3

Informaèní e-mailVytisknout text

Akce členů

Advent - neziskovky a Vánoční trhy DRAK + další NNO

8.-19.12.2014 rádi bychom Vás pozvali k našemu stánku O. s. D.R.A.K., který bude od pondělí 8. 12. součástí  adventních trhů před libereckou radnicí.

Naleznete u nás nejen osobité a krásné výrobky našich chráněných dílen, ale nalijeme Vám také hrnek dobrého svařeného vína či nealkoholického rakytníkového nápoje. Na blahodárné účinky rakytníku jsme vsadili trochu v širším pojetí, tudíž Vám  z něj nabídneme i mnoho dalších zdravých produktů.

Hlavním důvodem naší účasti na této akci však bude setkání s představiteli ostatních neziskových organizací v Libereckém kraji. Rádi bychom všem kolem nás tyto organizace blíže představili a seznámili je s tím, co je smyslem jejich dobročinného konání a v domluvených termínech jim tak rádi poskytli prostor k vlastní prezentaci.

Podrobný rozpis na jednotlivé akce s pozvánkou naleznete v příloze .

Jménem našeho sdružení Vám přeji příjemné předvánoční dny a těšíme se na Vás!

Informaèní e-mailVytisknout text

Akce členů

Waldorfská pedagogika (předškolní - školní období)

11.11.2014 - od 19.30 předn.sál K416 (TUL., tř. 1. Máje) Liberec - Waldorfská pedagogika (předškolní - školní období) - Dr. W. Sassmannshausen - Wrabec o.s.
   Plakát

Informaèní e-mailVytisknout text

Akce členů

Seminář Léčivý dotek přírody

6.11.2014 - Seminář  Léčivý dotek přírody. Dětství v 21. století - co je NORMÁLNÍ a co  PŘIROZENÉ (Centrum Jablíčko Jablonec nad Nisou)
   Plakát

Informaèní e-mailVytisknout text

Akce členů

Vernisáž výstavy Zaostřeno na Jizerky

VýstavaVe čtvrtek 9.10. vernisáž výstavy Zaostřeno na Jizerky - v Centru Babylon od 17 hodin -v Atriu Tropická zahrada u hotelové recepce z Košické ul. (4. ročník výsledků fotografické soutěže, z nejlepších fotek je sestaven nástěnný kalendář na rok 2015)
http://jizerky.ecn.cz/

Informaèní e-mailVytisknout text

Akce členů

Pozvánka na přednášku

PřednáškaPozvánka na další přednášku, kterou spolu s lesní školkou Lesmír pořádá Spolek Wrabec Liberec v Malém sále Krajské vědecké knihovny v Liberci a to 21. října v 17 hodin.
Přednášet přijede zkušená pedagožka z Waldorfské základní školy Dědina v Praze Naďa Štuksová, která nás opět zasvětí i do mnoha praktických cvičení.
   Plakát

Informaèní e-mailVytisknout text

Akce členů

Seminář Agrese je OK

7. října 2014 od 15.30 hod.
Centrum Generace Liberec   Plakát

Informaèní e-mailVytisknout text

Akce členů

Výuka cizích jazyků

Po velmi úspěšné přednášce Nadi Štuksové, která proběhla v liberecké knihovně v březnu, Vás srdečně zveme na naši další přednášku.
Tentokrát bude přednášet zkušená pedagožka Mgr. Kateřina Kozlová, která k nám zavítá až z Českých Budějovic. Zasvětí nás do tajů výuky cizích jazyků. Na waldorfských školách se učí hned dvěma cizím jazykům od první třídy. Na to jak, se můžete přijít podívat v úterý 15.4.2014 od 17 hodin, opět do Malého sálu Krajské vědecké knihovny Liberec.
      Plakát

Informaèní e-mailVytisknout text

Akce členů

Waldorfské tvoření v Lidových Sadech 5.4.2014

Velikonoční dílnyVážení příznivci waldorfského tvoření,

srdečně Vás a především Vaše děti zveme na tvořivý den do Lidových Sadů. Proběhne v sobotu, 5.4.2014. Děti si na našem stánku budou moci stvořit hebkého motýlka z vlny nebo si mohou vyrobit originální dřevěné počítadlo, které umí hbitě a krásně pomáhat s násobilkou.
Přijďte se potěšit vlastním tvořením, jarní pohádkou nebo pestrými dětskými koncerty. Více se dozvíte na přiloženém letáčku . :-)

S přáním pěkného jara Tereza Hrůzová, Wrabec o.s.

Informaèní e-mailVytisknout text

Akce členů

Waldorfská pedagogika v praxi

17.3.2014 od 17 hodin v KVK Liberec - Waldorfská pedagogika v praxi
Plakát

Informaèní e-mailVytisknout text

Akce členů

Eurytmie - seminář Wrabec o.s.

7.3.2014 - Eurytmie - seminář Wrabec o.s.
Plakát

Informaèní e-mailVytisknout text

Akce členů

Úvod do permakultury

22. 2. - 23. 2. 2014 od 17:00 praktické tvoření (kurz), Frýdlantská 210/12 KPEPz.s., Dana Hromková, 601 565 765, kpepobcanskesdruzeni@seznam.cz, katka.hora@gmail.com, www.kpepos.cz

Příloha   Příloha


Informaèní e-mailVytisknout text

Akce členů

LADAKH Himaláje

21. 2. 2014 od 17:00 permakultura, cestopis, fotoreportáž, Experimentální studio, Lidové sady, Liberec, KPEPz.s., Dana Hromková, Kateřina Horáčková, 601 565 765, kpepobcanskesdruzeni@seznam.cz, www.kpepos.cz
Příloha


Informaèní e-mailVytisknout text

 

 
Termíny jednání výboru ANNOLK


6.4.2022 od 15,30 hod. v KVK
4.5.2022 od 14 hod. v KVK
8.6.2022 od 14 hod. v KVK
7.9.2022 od 14 hod. v KVK

Není-li uvedeno jinak,
vždy v Krajské vědecké knihovně v Liberci

Hosté jsou vítáni.

Týdny pro neziskový sektor
Podrobný program najdete na www.tynes.cz a na Fb

Krajské TÝNES 2022
termín: 3.2.2022 - 3.3.2022
společná výstava, diskuse, ace pro veřejnost, tvůrčí dílny pro děti i dospělé, přednášky ... Kde: Krajská vědecká knihovna v Liberci

Výstava "Společně pomáhat je radost"
Partneři: Liberecký kraj, Regionální dobrovolnické centrum ADRA, KVKLi

Další témata: spolupráce a podpora místních komunit, sdílená ekonomika a služby, sociální podnikání a inovace šetrné ke zdrojům i prostředí, kvantování a práce s dary a energiemi v novém paradigmatu ...

Chcete-li s námi pořádat akci v rámci TÝNES 2022, napište nám na: annolk@seznam.cz
Zajímavé akce v regionu
26.3.-30.4.2022
Ukliďme svět / Ukliďme Česko
více na www.uklidmesvet.cz
(Informace)


22.-23.4.2022
Den Země
více na www.denzeme.cz (Informace)

1.5.2022
Pouť na Krásné (Pěnčín u Jablonce n.N.)
více na www.pencin-zittau.eu/kitteluv-dum (Informace)

Další akce a nabídka
5.-6.5.2022 Setkání Platformy pro rozvoj NNO 2021+" - Středočeský kraj - info na https://spiralis-os.cz/projekty/220-platforma-rozvoje-nno-aneb-hrajeme-podle-pravidel

3.-4.6.2022 Česká Květnice - Planta Naturalis, Markvartice u Sobotky - info na www.plantanaturalis.com

© 2006 ANNOLK
Web je postaven na enginu
phpRS.

[CNW:Counter] návštìv