Křesadlo 2011 - nominace lze podávat do 15.10.2011

Autor: lnemecek <lukas.nemecek(at)koompas.cz>, Téma: Akce ANNOLK, Vydáno dne: 02. 10. 2011

akceVážení přátelé, kolegyně, kolegové

rok 2011 je vyhlášen Evropským rokem dobrovolnictví. Společnost  - Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. (SčVK) je generálním partnerem prvního ročníku udělování ceny Křesadlo dobrovolníkům Libereckého kraje. Cena Křesadlo je udělována „obyčejným lidem za jejich neobyčejné skutky“ a prvním rokem dne 12. prosince 2011 obdrží tuto cenu i šest dobrovolníků z Libereckého kraje. 

SčVK obdržely certifikát Křesadlo před třemi lety za firemní dobrovolnictví, které realizují. Již po několikáté SčVK také spolupracují při udělování Křesadel dobrovolníkům Ústeckého kraje. Jsme rádi, že se v letošním roce odmění dobrovolníci i v Libereckém kraji, ve kterém SčVK také působí. Organizátorem  předávání cen je občanské sdružení D.R.A.K, které v tuto chvíli sbírá nominace dobrovolníků, ze kterých hodnotící porota vybere 6 nejlepších k odměnění.

Vážení, věřím, že i ve Vašich organizacích , či  mimo organizace se najdou dobrovolníci, kteří by si zasloužili být nominováni na toto ocenění. Obracím se na Vás s prosbou o jejich nominaci na ocenění Křesadlem.  V příloze Vám posílám nominační listy a prosím Vás o jejich předání či vyplnění a zaslání do 15.10. 2011 zpět na adresu:
 
o.s.D.R.A.K - Oblačná ul. 450, LIberec I - 460 01, k rukám paní Turkové, nebo Bobvošové.
Dále na mail .adresu : turkova@sdruzenidrak.org (turkova.jitka@seznam.cz) a nebo bobvosova@sdruzenidrak.org, korinek@sdruzenidrak.org.
 
Děkuji Vám za Váš čas a za spolupráci

Za pořadatele Ladislav Kořínek, předseda o.s. D.R.A.K.

Historie_Kresadlo_2011.pdf
navrh_kandidata_2011_02.doc